20 porad seksualnych z mężczyzną Taurusem - rozwal jego umysł

Szukasz sposobów na uszczęśliwienie swojego Taurusa w łóżku? Jeśli tak, trafiłeś we właściwe miejsce. Oto 20 najlepszych wskazówek dotyczących seksu z mężczyzną Byk, którego potrzebujesz, aby go zachwycić. Dowiedz się, jak zaskoczyć go i sprawić, by wracał po więcej.

1. Nie spiesz się

Mężczyźni Byka uwielbiają spędzać czas w sypialni. Nie lubią się spieszyć i wolą delektować się chwilą. Więc nie spiesz się i ciesz się doświadczeniem. Nie spiesz się i pozwól mu przejąć inicjatywę.

2. Bądź zmysłowy

Mężczyźni Taurus są nastawieni na zmysłowość. Uwielbiają być dotykane i pieszczoty w powolny i delikatny sposób. Więc nie spiesz się i eksploruj jego ciało dłońmi i ustami. To doprowadzi go do szaleństwa.

3. Użyj swojej wyobraźni

Mężczyźni spod znaku Byka uwielbiają być zaskakiwani. Nie bój się więc użyć swojej wyobraźni i wymyślać nowe, ekscytujące pomysły. To utrzyma go na palcach i sprawi, że doświadczenie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Jeśli szukasz wskazówek, jak zadowolić mężczyznę Byk, to dobrze trafiłeś! Oto 20 wskazówek, jak doprowadzić Taurusa do szaleństwa. Sprawdź te wskazówki i dowiedz się, jak doprowadzić go do szaleństwa! Jeśli jesteś kobietą Byk lub kobietą innego znaku zodiaku, która jest zakochana w mężczyźnie Byk,dowiedz się, jak stworzyć idealną parę. Jeśli chcesz wiedzieć, czy mężczyzna Taurus myśli o tobie,dowiedz się, jak rozpoznać, czy facet o tobie myśli.4. Mów brudno

Byk uwielbia słuchać brudnych rozmów. Więc nie bój się mówić sprośnie i powiedz mu, czego chcesz. To go podnieci i sprawi, że jeszcze bardziej będzie chciał cię zadowolić.

5. Bądź żądny przygód

Mężczyźni Byk uwielbiają próbować nowych rzeczy. Więc nie bój się być żądnym przygód i odkrywać nowe pozycje i techniki. To go zainteresuje i sprawi, że doświadczenie będzie jeszcze przyjemniejsze.

6. Bądź cierpliwy

Mężczyźni Byka mogą powoli się rozgrzewać. Więc bądź cierpliwy i nie poganiaj go. Pozwól mu się nie spieszyć i ciesz się doświadczeniem. To sprawi, że poczuje się bardziej komfortowo i sprawi, że doświadczenie będzie jeszcze przyjemniejsze.

7. Bądź pewny siebie

Mężczyźni spod znaku Byka kochają pewne siebie kobiety. Więc nie bój się przejąć inicjatywy i pokazać mu, czego chcesz. To sprawi, że poczuje się bardziej komfortowo i sprawi, że doświadczenie będzie jeszcze przyjemniejsze.

8. Bądź spontaniczny

Byki kochają spontaniczność. Nie bój się więc być spontaniczna i zaskoczyć go czymś nowym. To utrzyma go na palcach i sprawi, że doświadczenie będzie jeszcze przyjemniejsze.

9. Bądź romantyczny

Byk mężczyźni kochają romans. Więc nie bój się być romantyczny i pokaż mu, jak bardzo ci zależy. To sprawi, że poczuje się wyjątkowo i sprawi, że to doświadczenie będzie jeszcze przyjemniejsze.

10. Bądź otwarty

Mężczyźni Byka kochają kobiety o otwartych umysłach. Więc nie bój się być otwartym i odkrywać nowe rzeczy. To go zainteresuje i sprawi, że doświadczenie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Wniosek

Oto 20 najlepszych wskazówek dotyczących seksu z mężczyzną Byk, których potrzebujesz, aby go zachwycić. Nie spiesz się, bądź zmysłowy, używaj swojej wyobraźni, mów sprośnie, bądź żądny przygód, bądź cierpliwy, bądź pewny siebie, bądź spontaniczny, bądź romantyczny i bądź otwarty. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, a na pewno zaskoczysz go w łóżku.

Często zadawane pytania

P: Jakie są najlepsze wskazówki dotyczące seksu z mężczyzną Taurus?

Odp .: Najważniejsze wskazówki dotyczące seksu z mężczyzną Taurus to nie spiesz się, bądź zmysłowy, używaj wyobraźni, sprośne rozmowy, bądź żądny przygód, bądź cierpliwy, bądź pewny siebie, bądź spontaniczny, bądź romantyczny i bądź otwarty.

P: Jak mogę uszczęśliwić mojego Taurusa w łóżku?

Odp .: Aby uszczęśliwić swojego Taurusa w łóżku, nie spiesz się, bądź zmysłowy, używaj wyobraźni, mów brudno, bądź żądny przygód, bądź cierpliwy, bądź pewny siebie, bądź spontaniczny, bądź romantyczny i bądź otwarty.

P: Jak sprawić, by mój Taurus wracał po więcej?

Odp .: Aby twój Taurus wracał po więcej, nie spiesz się, bądź zmysłowy, używaj wyobraźni, mów brudno, bądź żądny przygód, bądź cierpliwy, bądź pewny siebie, bądź spontaniczny, bądź romantyczny i bądź otwarty.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak uszczęśliwić swojego Taurusa w łóżku, sprawdźastrologia.comIastrostyle.com.